close
loading

facebook twiter youtube

Skontaktuj się z nami !

TELEFON: 604 205 777

Zawsze oddzwonimy !

BEZPIECZEŃSTWO

 

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (tekst jednolity z dnia 6 lipca 2002 r. Dz.U. 2002.101.926), Serwis zobowiązany jest do ochrony danych osobowych.

 

Administratorem danych osobowych przekazywanych przez Klienta w związku z wysłaniem zamówienia, na potrzeby zawarcia i wykonania umowy sprzedaży, jest CDX.PL.

 

Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania i aktualizowania. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wysłania zamówienia oraz zawarcia i wykonania umowy sprzedaży. Dane osobowe Klienta są przetwarzane na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 poz. 1182 ze zm.), w celu zawarcia i wykonania umowy sprzedaży, w tym w celu ewidencji sprzedaży i kontaktu z kupującym na potrzeby wykonania umowy oraz ewentualnie innym podmiotom w celu wykonania umowy, tzn. podmiotom świadczącym na rzecz CDX.PL usługi w zakresie windykacji i dochodzenia należności związanych z umową.

 

Podczas składania zamówienia klient dobrowolnie wyraża zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia, reklamacji, a także w celach marketingowych przez Sprzedawcę , który jest administratorem sklepu internetowego.

 

Klient ma prawo do wglądu w swoje dane osobowe, a także do ich zmiany, bądź usunięcia.

 

 

O naszej firmie

 

Firma KAMA istnieje na rynku od 2002 roku. Wzornictwo biżuterii oferowanej przez naszą firmę sprawia, że nasze wyroby uatrakcyjniają szczególne okazje oraz podkreślają styl i charakter ubioru. Sprostanie wymogom aktualnej mody oraz poszukiwanie nowych wzorów jest naszym wyzwaniem - zawsze z myślą o naszych Klientach.

 

Firma Handlowo-Usługowa KAMA

ul. Mroźna 37, 03-654 Warszawa

telefon: 604 205 777

 

e-mail: biuro@kama-zloto.pl

 

Oddzwonimy na wszystie nieodebrane połączenia !

Powered by: www.cdx.pl